کد خبر: ۳۰۰۳
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۸
تعداد نظرات: ۲ نظر
این کتاب کامل ترین گزارش از مواضع رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در طول سال 1388 (قبل و بعد از انتخابات) است که بخوبی دیدگاه آیت الله هاشمی را درباره اهداف جریان انحرافی برای ایجاد بالاترین تفرقه و تنش اجتماعی را در جمهوری اسلامی تبیین کرده است، ضمن آنکه برای اولین بار متن کامل نامه سرگشاده آیت الله هاشمی به رهبرمعظم انقلاب درباره احمدی نژاد و خطبه های نمازجمعه 26 تیرماه 1388 در بخش ضمائم این کتاب منتشر شده است.

فروش آنلاین آثار و کتابهای مرتبط با آیت الله هاشمی رفسنجانی، در سایت شخصی ایشان آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی رفسنجانی، علاقه مندان از سراسر کشور می توانند با استفاده از خدمات این فروشگاه آنلاین، آثار و کتابهای مرتبط با ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام را به صورت اینترنتی خرید و در محل کار یا منزل خود بطور رایگان دریافت نمایند.

فروشگاه آنلاین پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی رفسنجانی بصورت شبانه روزی آماده دریافت و ثبت سفارشات خرید علاقه مندان به آثار و کتابهای مرتبط با ایشان می باشد.


 پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی رفسنجانی در صدد است بزودی امکان خرید اینترنتی آثار و کتابهای مرتبط با ایشان را برای ایرانیان خارج از کشور نیز فراهم نماید.


هاشمی در سال 88 از جمله آثاری است که در این فروشگاه عرضه شده است.

پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی رفسنجانی در معرفی این کتاب نوشت: این کتاب کامل ترین گزارش از مواضع رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در طول سال 1388 (قبل و بعد از انتخابات) است که بخوبی دیدگاه آیت الله هاشمی را درباره اهداف جریان انحرافی برای ایجاد بالاترین تفرقه و تنش اجتماعی را در جمهوری اسلامی تبیین کرده است، ضمن آنکه برای اولین بار متن کامل نامه سرگشاده آیت الله هاشمی به رهبرمعظم انقلاب درباره احمدی نژاد و خطبه های نمازجمعه 26 تیرماه 1388 در بخش ضمائم این کتاب منتشر شده است.

Bookmark and Share
ایمیل مستقیم: info@salmanpress.ir
برچسب ها: هاشمي در سال 88
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۲
چاپ نظرات
مصطفی محمدزاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۸
0
0
میشه کتابی هم در مورد مهدی هاشمی بنویسین ؟
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۹
0
0
هاشمی زنده است تا انقلاب زنده است یاوران خمینی بت شکن هاشمی ر رهبری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: