کد خبر: ۲۹۶۰
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۲:۲۱
تعداد نظرات: ۲ نظر
پس از آن‌كه با تدبير «دولت اميد» پس از گذشت دو سال و نيم، قفل «دولت دهم» بر كتاب «هاشمي در سال 88» باز شد، با گذشت «كمتر از يك ماه» از عرضه‌ در عرصه‌ي نشر، با استقبال مردمي در «كتابفروشي‌هاي سراسر كشور» و «بيست و هفتمين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران»، به «هفت چاپ» رسيد.
به گزارش روابط عمومي انتشارات سلمان فارسي، چاپ هشتم كتاب «هاشمي در سال 88» با ويرايش جديد منتشر شد.

كتاب «هاشمي در سال 88 » به قلم حجت الاسلام رضا صنعتي در ارديبهشت ماه امسال منتشر و تاكنون به هشت چاپ رسيده است.

نويسنده‌ي كتاب در مقدمه‌ي ويرايش دوم كتاب نوشته است:

خدا را سپاس مي‌گويم؛ پس از آن‌كه با تدبير «دولت اميد» پس از گذشت دو سال و نيم، قفل «دولت دهم» بر كتاب «هاشمي در سال 88» باز شد، با گذشت «كمتر از يك ماه» از عرضه‌ در عرصه‌ي نشر، با استقبال مردمي در «كتابفروشي‌هاي سراسر كشور» و «بيست و هفتمين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران»، به «هفت چاپ» رسيد.

به اعتقاد نويسنده استقبال از اين كتاب به معناي برخورداري از برجستگي خاصي در نگارش آن نيست؛ بلكه پاسخ قاطعي از سوي مردم بر قفل زدن به محصول فكر و انديشه‌ي ديگران است. خصوصاً آن‌كه دو عنصر اصلي كتاب يعني «آيت‌الله هاشمي رفسنجاني» و «وقايع سال 1388» از حساسيت و جايگاه ويژه‌اي در تاريخ انقلاب اسلامي و افكار عمومي برخوردارند.

به توفيق الهي اكنون «ويرايش دوم» كتاب به خوانندگان محترم ـ به‌خصوص پژوهش‌گران تاريخ انقلاب اسلامي ايران ـ تقديم مي‌شود تا مورد مطالعه و نقد آنها قرار گيرد.

امتياز ويرايش دوم كتاب «هاشمي در سال 88» بر نسخه‌ي قبل در «نوع چينش مطالب»، «تغيير عنوان برخي فصل‌ها»، «برطرف كردن برخي اشكالات تايپي و نگارشي موجود در آن» و افزودن «متن كامل آخرين خطبه‌ي نمازجمعه‌‌ي هاشمي در سال 88» است.

گرچه ويرايش جديد كتاب، مطلوب‌تر از نگارش پيشين است اما با توجه به اين‌كه محتواي اصلي آن تغييري نداشته، دارندگان نسخه‌ي قبل را از تهيه‌ي ويرايش دوم بي‌نياز مي‌كند؛ مگر آن‌كه ميل به كمال‌‌طلبي در آنها شديد باشد.

چاپ هشتم «هاشمي در سال 88» در 480 صفحه وزيري و 2500 نسخه با قيمت 20 هزار تومان عرضه شده است. علاقه‌مندان مي‌توانند ويرايش دوم كتاب را از كتابفروشي‌هاي معتبر سراسر كشور و يا از طريق مراكز زير تهيه كنند.

پخش کتاب فرهنگ: 66482150-021

پخش کتاب ققنوس: 66408640-021

پخش کتاب پکتا: 66973203-021

مطالب مرتبط
Bookmark and Share
ایمیل مستقیم: info@salmanpress.ir
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۲
چاپ نظرات
منظری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۳۱
9
2
در اینکه هاشمی بقول ابطحی دنبال انتقام جویی از رهبری ونظام در سال88بود وخیانت کرد اونم تابلو شک ندارم سال 87 توجلسه بسیج گفتم دوره هاشمی گذشته یه عده از بروبچ گفتن تو به یکی از پایه های نظام توهین کردی وکلی ناراحت شدند خدا رو شاکرم که حرف اون روز من به بچه های بسیج ثابت شد بعدا به درستی حرف من اعتراف کردند در اینکه ایشان برای انقلاب زحمت کشیدند حرفی نیست اما بقول امام روح الله میزان حال فعلی افراد است حالا میخواین روی صفحتون اینو بذارین اصلا برام مهم نیست فقط میخواستم بدونین بخاطر بهشت یکی دیگه جهنم رو براخودتون نخرید
دلواپس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۲
3
8
مگر مي شود دوران هاشمي تمام شده باشد. هاشمي خودانقلاب است و انقلاب بي هاشمي رنگ و بوئي ندارد - دوران خيلي از کساني که در دوران اصول گرائي راس کار بودند تمام شده و رفت . مگر مي شود بازوي تواناي رهبري کنار گذاشته شود. دشمنان هاشمي با رهبري دشمني دارند ولي فعلا جرات بروز ان را ندارد و فعلا از هاشمي شروع کرده اند . هاشمي مثل کوه پشت سر رهبري است . تاريخ ا نقلاب اسلامي بدون نام هاشمي معنائي ندارد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: