انتشارات سلمان فارسي به منظور تجليل از شخصيت مهندس رجبعلي طاهري اقدام به فراخوان مقاله‌ و خاطره درباره‌ي شخصيت وي كرده است. لذا از عموم تاريخ پژوهان، دوستان، آشنايان و هم‌رزمان وي درخواست مي‌شود تا مقالات و خاطرات خود را در قالب موضوعات زير ارسال كنند.
پايگاه سلمان فارسي همكار افتخاري مي‌پذيرد.      سلمان فارسي؛ نماد عدالت، پارسايي، بصيرت، آزادي      پايگاه سلمان فارسي از مقالات، گزارش‌ها، تصاوير و اسناد ارزشمند شما استقبال مي‌كند.      
مرحوم مهندس طاهری، دوست دیرین و از مجاهدان با اخلاص بود
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای:
درگذشت دوست دیرین مرحوم آقای مهندس رجبعلی طاهری را كه از مجاهدان با اخلاص در دوران اختناق و در دوران انقلاب و پس از آن بودند به خانواده‌ی محترم و همه‌ی بازماندگان و دوستان ایشان تسلیت میگویم
مهندس طاهری از مبارزین قبل از انقلاب بود كه خدمات شایسته ای از خود به یادگار گذاشت
آیت الله هاشمی رفسنجانی:
درگذشت مهندس رجبعلی طاهری از مبارزین قبل از انقلاب که پس از پیروزی انقلاب نیز خدمات شایسته ای از خود به یادگار گذاشت، موجب تأسف و تأثر خاطر گردید.
هر كار مخفي و انقلابي كه در شيراز عليه رژيم پهلوي صورت مي‌گرفت يك ركن آن رجبعلي طاهري بود
دكتر احمد توكلي:
مهندس رجبعلي طاهري پدر معنوي انقلابيون شيراز بود. هر كار مخفي و انقلابي كه در شيراز عليه رژيم پهلوي صورت مي‌گرفت يك ركن آن رجبعلي طاهري بود.
مهندس طاهري، مهندس راه خدا بود
آيت الله محي الدين حائري شيرازي:
او حقیقتا معتدل بود، نه به عنوان عضو این طایفه عِرض و آبروی آن طایفه را حلال می دانست، نه برعکس... اگر ظلم را در کار بانک ها می دهد در محضر رهبر بزرگوار هم بصراحت از عمل بانک ها تبری می جست چون بآنچه می گفت باور داشت.
مهندس رجبعلي طاهري از مبارزان ديرين انقلاب و ياران صديق امام و رهبري بود
حجت الاسلام والمسلمين دكتر حسن روحاني:
در گذشت مهندس رجبعلي طاهري از مبارزان ديرين انقلاب و ياران صديق امام و رهبري و خدمتگزاران نظام مقدس جمهوري اسلامي را به دوستان و همرزمان و خانواده محترم ايشان تسليت مي گويم.
مهندس طاهري يك انقلابي صادق و مؤمن بود
مهندس سيد مرتضي نبوي:
وي با اشاره به اينكه پس از تاسيس روزنامه رسالت او يكي از اعضاي هيئت امناي روزنامه بود گفت: ديدگاهها و نظرات آقاي مهندس طاهري در هيئت امناي رسالت براي ما هميشه مغتنم بود. او از وفاداران واقعي خط امام و رهبري بود و هيچ‌گاه از اين مسير منحرف نشد.
مهندس طاهري عمر گرانبهای خود را در جهت رضای پروردگار و خیر بندگان او صرف کرد
خجت الاسلام والمسلمين سيد محمد خاتمي:
مرحوم طاهری بزرگی بود که عمر گرانبهای خود را در جهتی که رضای حضرت پروردگار و خیر بندگان او بود صرف کرد و در مبارزه با رژیم گذشته رنجها کشید و پس از انقلاب نیز از خدمتگذاران صدیق انقلاب و مردم بود.
مهندس طاهري جرقه اول استيضاح بني‌صدر را زد
اسدالله بادامچیان:
«اسدالله بادامچیان» عضو ارشد حزب مؤتلفه و از نمایندگان مجلس اول در گفت‌وگویی با صفحه پارلمان روزنامه اعتمادملی به تشریح حوادث اولین دوره مجلس از نگاه خود پرداخته است.
مهندس طاهري شدیدترین شکنجه های وحشیانه را تا سرحد مرگ تحمل کرد
آیت الله سید معزالدین حسینی الهاشمی:
همه می دانند که در دوران اختناق بارهای بار، در راه اسلام عزیز به زندان افتاد و شدیدترین شکنجه های وحشیانه را تا سرحد مرگ تحمل کرد و سختیها و ناملایمات هرگز در راه اراده استوار او تزلزل ایجاد ننموده
چهره آرام مهندس طاهري تداعی نفس مطمئنه می‌نمود
آيت الله سید علی اصغر دستغیب:
چهره آرام وی تداعی نفس مطمئنه می نمود و ساده زیستس وی سبک زندگی زاهدانه را می آموخت. مهرورزی با مردم و ارج نهادن بر تلاش خادمین انان ، از ویژگی های آن مرد خدا بود.